به گزارش هنرآنلاین،گالری شمس نمایشگاهی از آثار ناصر اویسی و آرمان استپانیان را در گالری نیکلاس فلامل شهر پاریس برگزار می‌کند.

نمایشگاه آثار ناصر اویسی از نقاشان سبک قهوه‌خانه‌ای از 16 آبان در گالری نیکلاس فلامل شهر پاریس افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا 16 نوامبر (26 آبان‌ماه ) از این آثار دیدن کنند.

ناصر اویسی متولد 1313 در تهران است و نمایشگاه‌های متعددی در داخل و خارج از کشور برپا کرده است. آثاراویسی در موزه‌های مطرحی همچون آتن، بارسلونا، بلگراد، بروکسل، رم، تهران، مادرید، نیویورک، پاریس، لندن، زوریخ، برلین و چند شهردیگر نگهداری می‌شود .

اما گالری شمس دراین ماه نمایشگاه دیگری ازعکس‌های "آرمان استپانیان" را نیزدراین گالری فرانسوی برپا خواهد کرد.

نمایشگاه عکس های استپانیان ازتاریخ 19 تا 28 نوامبر 29 آبان تا 8 آذر ماه مجموعه‌ای را در گالری نیکلاس فلامل به روی دیوار می‌برد. این عکس‌ها در ادامه‌ تجربه‌های پیشین او برمبنای اندیشه‌های هنرمندان اروپای قرن بیستم عکاسی شده است که پیش از این، نمونه‌هایی از آن‌ها را در گالری راه ابریشم به‌نمایش درآورده بود.

استپانیان از جمله عکاسان ایرانی است که در سالهای اخیر نمایش‌های برون مرزی او بیش از رخدادهای داخلی او بوده و در سال‌های 2010 و 2011 بیش از هفت نمایش بین‌المللی را در بریتانیا و خاورمیانه تجربه کرده است.

انتهای پیام/31/32