به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، با پایان مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان 1605 اثر از 1167 نفر به دبیرخانه این جشنواره رسید.

در رشته نقاشی 1441 اثر و در رشته خوشنویسی 164 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی رسیده است که پس از بررسی آنها، کودکان و نوجوانان منتخب به نمایشگاه این جشنواره که 26 مهرماه در اصفهان برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

کودکان و نوجوانان 28 استان کشور آثار نقاشی و خوشنویسی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند که استانهای اصفهان، تهران، همدان، کرمان و البرز بیشترین شرکت کنندگان را در این دوره دارند.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در سه گروه سنی 6 تا 8 سال ، 9 تا 11 سال و 12 تا 14 سال 26مهرماه امسال در اصفهان برگزار می‌شود.

«طبیعت بی جان ایرانی»، «پنجره اتاق من»، «شهر رویایی من»، «پروانه‌ها و گل‌ها»، «سیمرغ»، «مترسک»، «کشتی نوح»، «ابراهیم در آتش»، «حضرت سلیمان و هدهد»، «حضرت یونس در شکم ماهی» موضوعات رشته نقاشی است و رشته خوشنویسی با موضوع «آزاد» برگزار می‌شود که در رشته خوشنویسی برای گروه‌های سنی 6 تا 8 و 9 تا 11 سال خط تحریری و برای گروه سنی 12 تا 14 سال خط درشت در نظر گرفته شده است.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/31