به گزارش هنرآنلاین، دبیرخانه انجمن عکاسان ایران اعلام کرد، مهلت ارسال عکس برای برنامه ده روز با عکاسان ایران و بخش ویژه‌ی زلزله‌ی آذربایجان همان تاریخ قبلی (31 شهریور) است و تمدید نخواهد شد.

انجمن عکاسان ایران در اطلاعیه‌ پیشین خود در تاریخ 15/5/1391 از عکاسان عضو دعوت کرده بود، برای حضور هرچه بهتر و حرفه‌ایی‌تر عکاسان عضو در نمایشگاه عکس، اسلایدشو و اینتراکشن پیش‌بینی شده برای برنامه ده روز با عکاسان که از 21 تا 30 آذرماه 1391 در خانه‌ هنرمندان ایران برگزار خواهد شد و نیز کلیه‌ عکاسانی که مایل به شرکت در بخش ویژه زلزله هستند، حداکثر تعداد 10 قطعه عکس دلخواه خود را با موضوع آزاد و ویژه ارسال کنند.

این انجمن در تاریخ 91/06/10 نیز در فراخوانی ویژه که برای شرکت عموم عکاسان ایران منتشر کرد، موضوع زلزله‌ آذربایجان را در مراسم ده روز با عکاسان ایران مورد توجه قرار داد. این بخش برای همدلی با مردم زلزله‌زده‌ آذربایجان و ارایه بخشی از تاریخ تصویری وقایع تلخ و دلخراش حادثه زلزله در آذربایجان شرقی تدارک دیده شده است.

عکاسانی که مایل به شرکت در هر دو بخش یادشده هستند، باید آثار خود را حداکثر ده عکس برای بخش ده روز با عکاسان (به‌صورت تک عکس) و نیز حداکثر 10 عکس برای بخش ویژه زلزله‌ آذربایجان (به‌صورت تک عکس و مجموعه) در اندازه 20 در 30 سانتی‌متر و 300 دی‌پی‌آی از طریق آپلود به آدرسinfo@nips.org.ir و یا روی سی‌دی تا پیش از پایان شهریورماه 1391 به دبیرخانه انجمن عکاسان ایران به آدرس تهران، خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران ارسال کنند.

نمایشگاه آثار هنرمندان عکاس عضو و غیرعضو انجمن همزمان با برگزاری مراسم ده روز با عکاسان ایران، 21 تا 30 آذرماه 1391 در خانه هنرمندان ایران، برگزار می‌شود.

انتهای پیام/32/31