به گزارش هنرآنلاین مجید سرسنگی مدیرعامل خانه هنرمندان ایران و مشاور هنری شهرداری تهران ضمن ابراز تاسف و تاثر نسبت به زلزله اخیر آذربایجان، این مصیبت را به عموم ملت ایران به ویژه بازماندگان این حادثه تسلیت گفت و برای بهبودی آسیب دیدگان این حادثه آرزوی سلامت و بهبودی کرد.

وی همچنین در پی تقاضاهای مکرر هنرمندان برای کمک رساندن به حادثه دیدگان این زلزله گفت: به زودی یک نمایشگاه فروش آثار هنری جهت کمک به زلزله زدگان آذربایجان در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه صرف کمک رسانی به زلزله زدگان خواهد شد.

وی افزود: تا کنون حدود دویست اثر در رشته‌های نقاشی، مجسمه و عکس برای شرکت در این نمایشگاه از سوی هنرمندان پیشنهاد شده است.

سرسنگی زمان دقیق برگزاری این نمایشگاه را اعلام نکرد اما گفت: سعی ما بر این است که این نمایشگاه هر چه زودتر بر پا شود اما مایلیم فرصتی به هنرمندان داده شود تا تعداد آثار بیشتری امکان حضور در این رخداد انسان دوستانه را داشته باشند.

مدیرعامل خانه هنرمندان ایران از کلیه هنرمندان که مایل به مشارکت در این امر خیر هستند درخواست کرد با دفتر معاونت هنری این خانه تماس بگیرند و از این طریق این معاونت در جریان جزئیات نمایشگاه و نحوه حضور در آن قرار گیرند.

انتهای پیام/31