به گزارش هنرآنلاین، 24 نفر از هنرمندان در رشته‌های نقاشی ، طراحی، حجم، خوشنویسی، نگارگری، کاریکاتور و عکاسی آثار نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان کشور را داوری می‌کنند.

جواد علیزاده، بهمن عبدی و مسعود شجاعی طباطبایی داوران رشته کاریکاتور نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان هستند و جلیل جوکار، سلیمان سعیدآبادی و عبدالله محرمی آثار نگارگری این جشنواره را داوری می کنند. در بخش عکاسی جاسم غضبانپور، بابک صدیقی و ابوالقاسم قاسمی داوری را برعهده دارند و بهرام کلهرنیا و شاهرخ اکبری دیلمقانی؛ داوران بخش حجم جشنواره هستند.

همچنین مریم لامعی و زهرا معصومی دستیار کارگاه‌های نگارگری در این دوره جشنواره هستند.

نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان در رشته‌های طراحی، نقاشی، ارتباط تصویری، حجم، کاریکاتور، نگارگری، خوشنویسی، عکاسی و تصویرسازی در گروه سنی 16 تا 25 سال شهریورماه در گرگان برگزار می شود.

در این جشنواره هنرمندان جوان برگزیده‌های استانی در 9 رشته به جشنواره راه می‌یابند و جوانانی از دیگر کشورها نیز در جشنواره حضور خواهند داشت.

ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها تا 20 مرداد ماه سال جاری می‌توانند هنرمندان برگزیده استان خود را به ستاد جشنواره در استان گلستان معرفی کنند.

غلامرضا منتظری؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، دبیر نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان و سعید فلاح فر، دبیر هنری این جشنواره هستند.

جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شو د و استان گلستان برای پنجمین سال میزبان این جشنواره است.

انتهای پیام/32/31