به گزارش هنرآنلاین، در جلسه ستاد دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان مقرر شد با توجه به استقبال کودکان و نوجوانان از جشنواره و برگزاری نوزدهمین جشنواره بی‌المللی هنرهای تجسمی جوانان در شهریور ماه، دومین جشنواره تجسمی کودک و نوجوان این جشنواره در مهر ماه برگزار شود.

بر این اساس دومین جشنواره بی‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان 26 مهرماه سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد و کودکان و نوجوانان می‌توانند تا 25 شهریور ماه آثار خود را در دو رشته نقاشی و خوشنویسی از طریق سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.

این جلسه با حضور اصغر امیر نیا؛ سرپرست مرکز هنرهای تجسمی، جلیل جوکار؛ دبیر دومین جشنواره بی‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان، عبدالرحیم سیاهکارزاده ؛ رییس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره، بهرام کلهرنیا ؛ عضو شورای سیاستگذاری جشنواره و سایر اعضای ستاد جشنواره برگزار شد.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در سه گروه سنی 6 تا 8 سال ، 9 تا 11 سال و 12 تا 14 سال مهرماه امسال در اصفهان برگزار می شود.

این جشنواره در رشته نقاشی با موضوع‌های "طبیعت بی جان ایرانی"، "پنجره اتاق من" ، "شهر رویایی من"، "پروانه‌ها و گل‌ها" ، "سیمرغ" ، "مترسک"، "کشتی نوح" ، "ابراهیم در آتش"، "حضرت سلیمان و هدهد"، "حضرت یونس در شکم ماهی" و در رشته خوشنویسی با موضوع "آزاد" برگزار می‌شود که در رشته خوشنویسی برای گروه‌های سنی 6 تا 8 و 9 تا 11 سال خط تحریری و برای گروه سنی 12 تا 14 سال خط درشت در نظر گرفته شده است.

کودکان و نوجوانان 6 تا 14 سال می‌توانند آثار خود را در قطع A4 و با فرمت JPG تا 25 شهریورماه به سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/32/31