به گزارش خبرنگار هنرآنلاین، حسن اسدی بیان کرد: نمایش افسانه اسب تنها به نویسندگی و کارگردانی علی رضا آقایی به عنوان یکی از ۲۲اثر پذیرفته شده در جشنواره بین‌المللی یونیما است که از 18 اردیبهشت برای بار دیگر در استان ایلام به روی صحنه اجرا خواهد شد

در این اثر محمد اکبریان،مینا بارگاهی،سارا پور امین،حسن تولیده، محمدرضا خدری، مهرداد رضایی، طاهره صیدمحمدی ،طیبه صیدمحمدی وفاطمه منصوری به عنوان عروسک گردان و صداپیشه حضور دارند.

"افسانه اسب تنها" قصهٔ اسبی را روایت می‌کند که به دنبال دوست و یار خود می‌گردد تا بتواند طلوع آفتاب را در کنار هم به تماشا بنشینند و اسب در راه پیدا کردن دوست خود ماجراهای زیادی را پشت سر می‌گذارد.

در این نمایش که به شیوه بونراکو ( رو میزی ) و سایه ای به اجرا در می‌آید، بهناز مهدی خواه به عنوان مشاور هنری، محمد اکبریان دستیار کارگردان، امیر بشیری آهنگساز، مهرداد رضایی شاعر، مصطفی ربیعی طراح نور، الهام شاکری و فاطمه عباسی و سمیه صادق پور طراحی عروسک، فاطمه عباسی و سمیه صادق پور ساخت عروسک و حسن اسدی به عنوان مدیر برنامه، آقایی را همراهی می‌کنند.

این نمایش کاری از انجمن هنرهای نمایشی ایران (شعبه ایلام) با همکاری مرکز تولید تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان است.

انتهای پیام/38