به گزارش هنرآنلاین، این سریال داستان دکتر نادر متخصص و جراح عالیه با شهرت جهانی را روایت می‌کند که پس از سال‌ها به وطن بازگشته و دچار نارسایی حاد قلبی است. جانبازی که ترکش در مغز داشته و وصییت کرده در صورت مرگ مغزی قلبش به صورت ناشناس به نادر اهدا شود. مرگ مغزی حادث می‌شود.

دکتر افسانه همسر سابق نادر در تلاش است او را برای عمل آماده کند ولی نادر حاضر به پذیرفتن قلب نمی‌شود - قلب اهدایی با گذشته آن‌ها در ارتباط است- در این میان کودکی نیز طالب قلب می‌شود و نادر ...

تهیه‌کنندگی این سریال را که به همت مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان در حال تولید است محمودرضا اسدی و اکبر سجادی بر عهده دارند و عبدالرضا اکبری، حسن جوهرچی، بیژن گنجعلی، حسن جویره، فریبا کوثری، الهام رضایی، الهام طهموری و ... بازیگران این سریال هستند.

تاکنون ۷۵ درصد این تله فیلم فیلمبرداری شده که حدود ۹۰ درصد لوکیشن‌های آن در شهر اصفهان قرار دارد و مابقی نیز در یکی از روستا‌های اطراف استان فیلمبرداری می‌شود.

عبدالرضا اکبری از بازیگران این سریال در خصوص پذیرش نقش دکتر نادر در این تله فیلم اظهار کرد: نقش دکتر نادر از نقش‌هایی است که سیر تحولی دارد و من نیز علاقه‌مند به بازی در آن شدم.

انتهای پیام/62