‌سرویس تئاتر هنرآنلاین: نمایش "معجزه دوستی" به کارگردانی محمد برومند در فستیوال بین‎المللی تئاتر کودکان "باژان"، شهر کاتماندو نپال که از اول تا هشتم آبان‌ماه برگزار می‌شود، به صحنه می‌رود.

گروه تئاتر سیمرغ با نمایش "معجزه دوستی" دوم آبان ماه ساعت 5 بعداز ظهر در سالن تئاتر ماتریبومی Mathrubhumi اجرا می‌شود.

این فستیوال با عنوان "درک جهانی دوستی و ترویج همدلی کودکان" در جهان با حضور کشورهایی از هند، نپال، ایران، بنگلادش، سریلانکا و... برگزار می‌شود.

تئاتر "معجزه دوستی" پیش از این در جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر "صلح" سارایوو در کشور بوسنی، تئاتر کودک بمبئی، جشنواره تابستانه بوگوئینو، فستیوال رایان (دهلی نو) و جشنواره بین‌المللی تئاتر KAz اوکراین به صحنه رفته است. این نمایش در کشور اوکراین موفق به کسب مقام نخست شد.

مجید صانعی آهنگساز،: منیره امیر یوسفی طراح وسازنده عروسک، علیرضا سپاهی لائین سراینده اشعار، سعیده امین‌زاده، عطا رحمتی، اعظم نجفی، منیره امیر یوسفی گروه کر و مریم خوشدل مترجم و مدیر روابط بین‌الملل اعضا گروه تئاتر سیمرغ هستند.

گفتنی است؛ آخرین تولید گروه تئاتر سیمرغ با عنوان "آخرین برگ" به نویسندگی و کارگردانی محمدبرومند با حضور بازیگرانی از کشورهای ایران، امریکا و کانادا در حال اجرا در کشورهای مختلف است. از دیگر آثار این گروه می‌توان به نمایش‌های "کاکلی"، "جیگی جیگی ننه خانم"، "آهنگ شب"، "واقعه در واقعه"، "مردان خورشید" و....اشاره کرد.