به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، شش اثر نمایشی هفته جاری در تالارهای اصلی، چهارسو، سایه، قشقایی و پلاتو اجرا میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

در تالار اصلی با پایان گرفتن نمایش «سه خواهر و دیگران» به کارگردانی حمید امجد، نمایش « سردار» به نویسندگی و کارگردانی نادر برهانی مرند از روز چهارم ماه ساعت 19:30 با قیمت بلیت 20 ، 25 و 30 هزار تومان اجرای خود را آغاز می کند. در این اثر نمایشی ( به ترتیب ورود) هدایت هاشمی، نسیم ادبی، احمد کاوری، نداکوهی، سید علی صالحی، فریدون محرابی، حسین پاکدل، ناهید مسلمی، میرطاهر مظلومی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو هم با اتمام اجرای نمایش «اگر...» به کارگردانی وحید رهبانی ، نمایش «درباره تصویرت از من تجدید نظرکن» اثری از النوراهردر از روز یکشنبه چهارم مهر ماه ساعت 20:30 با قیمت بلیت 25 هزار تومان و مدت زمان 80 دقیقه و حضور آروند دشت‌آرای (ایران)، مارین ون هولک (هلند)، آروشا بیگی (ایران)، مالته شولتز (آلمان)، دیبا خاتمی (ایران)، میخائیل بلوس (هلند)، استوارت دنیسون (انگلستان)، آزاده میرزایی (ایران) میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود.

«فصل بهار نارنج» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی محمود ناظری و غلامرضا عربی است که از روز ششم مهر ماه جایگزین نمایش « سپنج رنج و شکنج فرخنده» به کارگردانی شهرام گیل آبادی خواهد شد. در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 18 به مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 12 هزار تومان در پلاتو اجرا به صحنه می رود، گروهی از بازیگران نابینا متشکل از ندا سلیمانی، علی بلبلی، مریم دیهیم بخت، حجت الله سنگانه، بابک محمد زاده، محسن رستمی، حمید رضا کیانی خواه، شیما شوری هنرنمایی خواهند کرد.

در تالار قشقایی نیز نمایش «روایت عاشقانه» به کارگردانی بابک دقیقی در چارچوب جدید ترین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی میزبان تماشاگران تئاتر خواهد بود، در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 19 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان به صحنه می رود حسین محمد آبادی، علی نفیسی، مهدی خسروی، رسول نیازی، سجاد امیر مجاهدی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «صبح بخیر» به نویسندگی و کارگردانی سیروس همتی هم ساعت 19:30 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان با بازی کامبیز امینی، علی برجی، آذر سماواتی، شهرام مسعودی، آزیتا نوری وفا، بهار همتی، نگار همتی در تالار سایه تئاتر شهر اجرا می شود.

«کلارینت» هم عنوان دیگر نمایشی به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی فرید یوسف پور است که ساعت 21 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان و بازی مجید آهنگران، فریبا خادمى، سجاد دیرمینا، لیلا بوشهرى، مرتضى کاظمى، امیر حسین ناصر، ستایش محمدآبادى در تالار سایه به صحنه می رود.