به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر این هفته میزبان تماشاگران با اجرای پنج اثر نمایشی است.

در تالار اصلی نمایش "سه خواهر و دیگران" به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد ساعت 19:30 با مدت زمان 180 دقیقه و قیمت بلیت 35 ، 25 و 15 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود. افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری، جمشید جهانزاده بازیگران این اثر نمایشی هستند.

"اگر..." عنوان نمایشی به نویسندگی نیک پین و کارگردانی وحید رهبانی است که ساعت 18:30 و 20:30 در تالار چهارسو به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه می رود، در این اثر نمایشی سارا بهرامی و وحید رهبانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار سایه نمایش "صبح بخیر" به نویسندگی و کارگردانی سیروس همتی ساعت 19:30، به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان با بازی (به ترتیب الفبا) کامبیز امینی، علی برجی، آذر سماواتی، شهرام مسعودی، آزیتا نوری وفا، بهار همتی، نگار همتی اجرا می شود.

در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی نمایش "کولا" به نویسندگی و کارگردانی نصیر ملکی جو و بازی پوریا سلطان زاده و سروش شاکر ساعت 19 و 20 با مدت زمان 35 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان به صحنه می رود.

در پلاتو اجرا نیز نمایش "سپنج رنج وشکنج فرخنده" به نویسندگی زنده یاد محمود استاد محمد و کارگردانی شهرام گیل آبادی ساعت 20 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان روی صحنه می رود. نوشین حسن زاده، رویا فلاح، نازنین مهیمنی، شمسی صادقی، فریدون محرابی بازیگران این نمایش هستند.

برای آگاهی از برنامه ها ، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.