به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش "تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده " به عنوان اولین نمایش تلگرامی ایرانی از دوشنبه هشتم شهریورماه در پلاتواجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

نمایش "تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده " به نویسندگی محمود استاد محمد و کارگردانی شهرام گیل آبادی به عنوان اولین نمایش تلگرامی ایرانی از دوشنبه هشتم شهریورماه در پلاتواجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

نمایشنامه "تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده " نوشته زنده یاد محمود استاد محمد در سه بخش، ابتدا به زندگی فرخنده از کودکی تا مرگ، در بخش دوم به عدم نظم اجتماعی در جامعه باحضور انواع آدم‌ها اعم از فرهیختگان تا مردم کوچه و خیابان و در بخش سوم به موضوع ارتباط عاطفی پدر و فرزندی که پدر همه چیز را به فرزندانش می‌سپارد می‌پردازد. این در حالی است که شهرام گیل آبادی کارگردان این نمایش با سه طرح مدرن و تک پرده ای‌ای به گونه ای‌ای تعاملی از آموزه‌های ارتباط مستقیم با تماشاگر بهره می‌گیرد.

نمایش "تک نگاری‌های محمود استاد محمد برای سکوت سپنج رنج و شکنج فرخنده" برای اولین بار با همراهی تماشاچیان در گروه تلگرام و برقرای ارتباط با بازیگران نمایش به روی صحنه می‌رود.

این اثر نمایشی با بازی نوشین حسن زاده ، رؤیا فلاحی، نازنین مهیمنی ، شمسی صادقی و فریدون محرابی از دوشنبه 8 شهریور ماه تا 31 در پلاتو اجرای تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود و علاقمندان برای تهیه بلیت از تاریخ 30مرداد ماه با مراجعه به سایت تیوال می‌توانند اقدام لازم را انجام دهند.

برای آگاهی از برنامه‌ها ، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.