به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش " سه خواهر و دیگران " به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد یکشنبه سوم مرداد ماه با تقدیر از استاد مرتضی کاخی چهره صاحب نام عرصه ادبیات ایران در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

سعیده آبشناسان تهیه کننده نمایش " سه خواهر و دیگران " در پایان اجرای اول این اثر نمایشی خطاب به تماشاگران گفت: بالاخره بعد از سه ماه تلاش همه عوامل اجرایی امشب شاهد اولین اجرای نمایش " سه خواهر و دیگران " بودیم. به هر ترتیب این باعث افتخار ماست که آقای حمید امجد بعد از 12 سال دوری از صحنه های تئاتر، به این عرصه بازگشته که همین جای تبریک و افتخار فراوان دارد.

حمید امجد نویسنده و کارگردان نمایش " سه خواهر و دیگران" نیز با تقدیر از حضور پرتعداد تماشاگران در اولین اجرای این اثر نمایشی بیان کرد: در بسیاری از کشورها وقتی نمایشی روی صحنه می رود، آن نمایش تا چند شب اول اجرا مسائل و مشکلات خاص خود را دارد که بر همین اساس معمولا تماشاگران سخت گیر تر صبر می کنند تا بعد از گذشت چند اجرا، نسبت به دیدن نمایش مورد نظر خود اقدام کنند. برخی از تماشاگران هم هستند که از طریق نقد ، رسانه ها و جراید متوجه اجرای یک اثر نمایشی می شوند اما آن دسته از تماشاگرانی که در شب اول اجرای نمایش به تالار مراجعه می کنند به اعتقاد من تماشاگران خاص تری هستند که برای خودِ تئاتر می آیند و این جای تقدیر و سپاس فراوان دارد که دوست دارم امشب به شما عزیزان اعلام کنم.

این نویسنده و کارگردان تئاتر ادامه داد: امشب در میان فردی حضور دارد که با "جهان ویژه خاص" خود شخصیتی چند وجهی و ارزشمندی است. امشب در میان استاد دکتر مرتضی کاخی حقوقدان، ادیب و شعرشناس صاحب نام کشورمان حضور دارد که خوشحالیم در اولین اجرای نمایش " سه خواهر و دیگران" در خدمت این هنرمند بزرگوار هستیم .

نمایش " سه خواهر و دیگران " به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد هر روز ساعت 19:30 با بازی افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری، جمشید جهانزاده در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

برای آگاهی از برنامه ها ، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.