به گزارش هنرآنلاین ، نمایش "شاه اوبو" نوشته احسان زیورعالم "برداشتی از متن آلفرد ژاری" به کارگردانی آناهیتا قرچه از 28 تیرماه ساعت17 در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

آناهیتا قرچه در مقام کارگردان، در تجربه قبلی خود نمایش " دو سه چیزی که نمی‌دانی " را با دراماتورژی احسان زیورعالم از متون نیل سایمون، اوژن یونسکو، هارولد پین‌تر، ویلیام شکسپیر در خانه موزه استاد انتظامی به روی صحنه برد و این بار با نمایش"شاه اوبو" که برداشتی از متن" آلفرد ژاری" است نمایش تازه خود را کارگردانی خواهد کرد.

خشایار قرچه،إیمان اصفهانی،حسام افسری،فرزانه سلحشور ومصطفی ولی پور در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

سایر عوامل این نمایش عبارت‌اند از: مدیر تولید،دستیار کارگردان و برنامه ریز:میلاد حاجی زاده،دستیار دوم کارگردان:مهسا کوچک،منشی صحنه:زهرا روستایی،طراح لباس: ماهرخ سلیمانی پور،طراح گریم:فرزانه جعفری ،طراح نور:رسول طاهربخش، طراح سایه:محمدامین محمدی،آهنگساز:محسن شمس،ترانه سرا:سعید محمدی،طراح پوستر،بروشور و تراکت:مازیار قنبری،عکاس:علیرضا احمدی.

محمد عمرانی " گنجینه " را به روی آنتن رادیو نمایش می‌برد

چهارشنبه 23 تیرماه ، شنونده‌ی نمایش رادیویی " گنجینه " به کارگردانی : محمد عمرانی از رادیو نمایش باشید.

این نمایش رادیویی را عباس شیرمحمدی و مجید نظری نسب نوشته‌اند که داستان آن درباره‌ی به سرقت بردن یک گنجینه‌ی با ارزش و ماجراهای پس از آن است.

در این نمایش رادیویی هنرمندانی چون : نورالدین جوادیان، رضا عمرانی، صفا آقاجانی، سلمان خطی ، علی زرینی، مهرداد عشقیان، محمد یگانه، بیوک میرزایی، رؤیا فلاحی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش پرداخته‌اند.

"گنجینه " به تهیه‌کنندگی : فرشاد آذرنیا ، صدابرداری : رضا طاهری ؛ گویندگی : فریبا طاهری و افکت : نازنین حسن پور ، چهارشنبه ، ساعت 18:15 از رادیو نمایش پخش می‌شود.