به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، به مناسبت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس ، نمایش جدید رادیویی " آخرین فریم " به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

این نمایش رادیویی را علیرضا حنیفی نوشته و ماجرای زنی خرمشهری است که بعد از دستور خروج از شهر ، همچنان در خانه مانده و ......

در "آخرین فریم " هنرمندانی چون : محمدرضا قلمبر، فریبا متخصص، محمد رضا علی، اکبر مولایی، محمد پورحسن و مهدی طهماسبی به ایفای نقش پرداخته اند.

این نمایش رادیویی به کارگردانی : مهدی نمینی مقدم، تهیه کنندگی : فرشاد آذرنیا ، صدابرداری :رضا طاهری و افکت : محمدرضا قبادی فر ، دوشنبه سوم خرداد ماه ساعت 11:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.

جشن ولادت باسعادت امام زمان"عج" در رادیو نمایش

به مناسبت فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت قائم"عج" نمایش رادیویی " آوای انتظار " به کارگردانی بهرام سروری نژاد از رادیو نمایش پخش می شود.

این نمایش رادیویی را هانیه نجفی نوشته و داستان آن درباره ی مداح و مرثیه خوان معروف اهل بیت است که با وجود ناراحتی حنجره ، همچنان عاشقانه به کارش ادامه می دهد.

در "آوای انتظار " هنرمندانی چون : مهرداد عشقیان، علی اصغر دریایی، احمد ایرانیخواه، ناهید مسلمی، رحمان باقریان، قربان نجفی ، زیبا معماری و غلامحسن تسعیری به ایفای نقش پرداخته اند.

این نمایش رادیویی به تهیه کنندگی : اشرف السادات اشرف نژاد ، صدابرداری :پیروز صدرایی و افکت : نرگس موسی پور ، روز یک شنبه دوم خرداد ماه ساعت 11:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.

بزرگداشت ملاصدرا در رادیو نمایش

به مناسبت روز بزرگداشت ملاصدرا نمایش رادیویی "صدرا " به کارگردانی مهین فردنوا از رادیو نمایش پخش می شود.

این نمایش رادیویی را هانیه نجفی نوشته و داستان محققی خارجی است که به دلیل علاقه اش به ادبیات ایرانی و اندیشه های ملاصدرا به ایران می آید و ....

در "صدرا " هنرمندانی چون : صدیقه کیانفر، رویا فلاحی، نورالدین جوادیان، محمد پورحسن ، احمد گنجی و سعیده فرضی به ایفای نقش پرداخته اند.

این نمایش رادیویی به تهیه کنندگی : ژاله محمدعلی ، صدابرداری :رضا طاهری و افکت : محمدرضا قبادی فر ، اول خرداد ساعت 19:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.