به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، پنج اثر نمایشی از فروردین ماه سال 95 در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌روند.

در تالار اصلی تئاتر شهر نمایش "چمدان" به نویسندگی و کارگردانی فرهاد آییش از روز هشتم فروردین ماه روی صحنه رفته است، این در حالی است که از همین تاریخ نمایش " ننه دلاور و فرزندانش" به کارگردانی امیر دژاکام در تالار چهارسو میزبان دوستداران است.

در تالار قشقایی نمایش " ساعت بیست" به کارگردانی سید علی موسویان از تاریخ پانزدهم فروردین ماه اجرای خود را آغاز می‌کند. این در حالی است که مرحله اجرایی پروژه‌های مرکز مطالعات اجرایی قشقایی نیز از شروع ٥ اردیبهشت ماه با حضور گروه" اشتباهات " به سرپرستی میثم عبدی با اجرای پروژه " نگرشی به تاتر کمدی " رسماً آغاز خواهد شد.

در تالار سایه نیز نمایش " حساب پرداخت نمیشه" به کارگردانی کاوه مهدوی از روز هجدهم فروردین ماه از علاقه مندان تئاتر پذیرایی می‌کند.

در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر نیز از روز نوزدهم فروردین نمایش " استثنا و قاعده" به کارگردانی سعید میرزایی بصورت " Show case" اجرای خود را آغاز می‌کند.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و برای تهیه و یا رزرو بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر به آدرس www.gishetheater.ir مراجعه کنید.