به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، گروه تهیه و تولید انیمیشن پرطرفدار "درین درین" با نمایش "چمدان" همراه شد و کلیپی برای معرفی این اثر منتشر کرد.

این انیمیشن به نویسندگی و کارگردانی علی درخشی و تهیه‌کنندگی محمد ابوالحسنی است. گویندگی آن را نیز محمدرضا علی‌مردانی برعهده دارد.

گفتنی است؛ "دیرین دیرین" نام یک پویانمایی ایرانی در ژانر طنز است. این کارتون به مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی پرداخته و می‌کوشد در جهت فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه و سالم زیستن و . . . قدم بردارد.

نمایش "چمدان" اجرای دو نمایشنامه هم‌نام است که یکی به نویسندگی "کوبو آبه" نویسنده سوررئالیست معاصر ژاپنی با ترجمه و اقتباس آئیش و دیگری متنی به همین نام نوشته فرهاد آئیش است. بازیگران نمایش به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از: مائده طهماسبی، شقایق فراهانی، بهنام دارابی، حمیدرضا جدیدی، علیرضا زارع‌پرست، شبنم فرشادجو، رامین ناصرنصیر، خسرو پسیانی، نقی سیف جمالی، حمیدرضا نعیمی، بهناز نازی، مهسا طهماسبی، عرفان برزین، فرهاد آئیش، عزالدین توفیق، بای تنگ (bai teng)، کتانه افشاری نژاد، سمن طهماسبی، سیاوش اسدی.

نمایش "چمدان" به کارگردانی فرهاد آئیش هرشب ساعت 19:30 در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر به صحنه می‌رود. علاقمندان به تماشای این اثر می‌توانند با مراجعه به سایت فروش tik8.com و گیشه تئاترشهرgishetheater.ir نسبت به تهیه و رزرو بلیت نمایش اقدام نمایند.

انیمیشن "درین درین" نمایش "چمدان" را اینجا ببینید.