به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی این گروه؛ مریم کاظمی بازیگر و کارگردان تئاتر، تمرین نمایش تازه‌اش با عنوان "شاهزاده خانم بد ترکیب" را برای اجرا در تالار هنر آغاز کرد.

پس از اجرای موفقیت‌آمیز نمایش های "رام کردن زن سرکش" ، "کلوچه دارچینی" و "غول بزرگ مهربان" این بار مریم کاظمی تولید نمایش "شاهزاده خانوم بدترکیب" برای مخاطبان کودک و نوجوان را آغاز کرد.

در این نمایش بار دیگر حسین محب اهری و مریم کاظمی همبازی می‌شوند تا خاطره‌ای شیرین از موسیقی و ماجراجویی را برای بچه‌ها به یادگار بگذارند.

"شاهزاده خانوم بد ترکیب" که کاری از گروه تئاتر مستقل است با همکاری آنا نمکچیان، پریسا فلاح‌زاده، نازنین صفا، شیما میرمهدی، میترا کریم‌خانی، نرگس صفامنش، مهناز غمخوار، آزیتا خرمی، مریم علیپور و سعید قره‌داغلی، مهراد زمانی، علی خلعتبری، مهدی رمضانزاده و ... برای اجرا در تالار هنر آماده می‌شود.

"شاهزاده خانم بد ترکیب" نوشته اوراند هریس است که ترجمه آن را سیدحسین فدایی حسین انجام داده و ماجرای شاهزاده خانم اسمرالدا را به نمایش می‌گذارد. در این نمایش کودک و نوجوان، شاهزاده خانم اسمرالدا شبیه دیگر شاهزاده خانم‌ها نیست، چشم هایش بی‌روح شبیه شیشه، بینی‌اش سر بالا مثل فنجان و دهانش رو به پایین و اخمو است. همه فکر می‌کنند او زشت است ولی کسی جرات ابراز آن را ندارد تا اینکه ...

در این پروژه طراحی و ساخت عروسک را سهیلا باجلان، طراحی گریم را افسانه قلی‌زاده ، طراحی پوستر و بروشور را پریسا فلاح زاده و عماد سالکی ، طراح صحنه رضا مهدی زاده، ساخت موسیقی را فرید نوایی و عکس را سیامک زمردی مطلق بر عهده دارند.