به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره، این مدرس دانشگاه با تخصص تئاتر عروسکی به هیئت انتخاب آثار بخش صحنه‌ای متشکل از از محمدعلی خبری، حمیدرضا افشار، کوروش زارعی، وحید آقاپور و رضا صمدپور پیوست تا این هیئت در انتخاب آثار عروسکی و کودک و نوجوان از تخصص او بهره‌مند شوند.

هما جدیکار دارای مدرک کارشناسی رشته نمایش عروسکی و دارای رتبه درجه یک هنری است. وی مدرس دانشگاه‌های هنر، تربیت مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران همچنین رئیس انجمن نمایشگران عروسکی خانه تئاتر نیز هست.

مدیر بخش عکس و پوستر جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شد مهدی آشنا به عنوان مدیر بخش عکس و پوستر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت معرفی شد.

مهدی آشنا طی حکمی از سوی دبیر جشنواره تئاتر مقاومت به عنوان مدیر بخش عکس و پوستر معرفی شد.

آشنا دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه هنر بابلسر است و تا کنون در چندین جشنواره به عنوان دبیر و مدیر بخش عکس و پوستر حضور داشته است.

وی عضو فدراسیون جهانی عکس فیاپ، دبر عکس هفته نامه هنرمند، عضو انجمن عکاسان خانه تئاتر و خانه عکاسان مطبوعات ایران و همچنین برگزیده چند دوره جشنواره تئاتر فجر و جشنواره تصویر سال بوده است.

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت با دبیری حسین پارسایی در قالب اجرای عمومی آثار منتخب تهران و سایر شهرهای ایران از ۳۱ شهریور تا ۷ آذر ماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/