به گزارش هنرآنلاین و به نقل از روابط عمومی مدرسه تئاتر سه نقطه، کارگاه بازیگری وحید رهبانی از چهارم مهر در مدرسه تئاتر سه نقطه برگزار می شود .

بنا بر این گزارش، در پایان این دوره تعدادی از هنرجویان براساس عملکرد، توانمندی و ارزیابی حضور در این کارگاه، برای بازی در فصل سوم نمایش "کابوسنامه" انتخاب خواهند شد تا به همراه دیگر بازیگرانِ گروه "نقشینه"، فصل سوم کابوسنامه " آگاهی بی موقع " را در تماشاخانه سه نقطه اجرا کنند.

وحید رهبانی مدرس این کارگاه گفت: کابوسنامه نوع نوینی از هنر نمایشی است که در آن مخاطب، اجرا را با چشمان بسته و از طریق درگیری حواس چارگانه بویایی، چشایی، لامسه و شنوایی تجربه می کند و اجرای این نمایش به آن دسته از علاقه مندان به بازیگری توصیه می شود که به تازگی دوره آموزش بازیگری را به اتمام رسانده و در آغاز این مسیرِ دشوار قرار دارند.

وی افزود: "کابوسنامه" به دانش آموختگان بازیگری کمک خواهد کرد؛ علاوه بر تمرینِ تمرکزِ، پرورش صدا و بدن، با تجربه کارِ گروهی، امکان رویارویی با بسیاری از ترس ها و تشویش های حاصل از حضور تماشاچی یا مواجهه با دوربین، کنار آمده و خود را برای تجربه های بزرگ تر و میدان های وسیع تر در این عرصه آماده کند.

وحید رهبانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده ملی تئاتر کانادا است و نمایش کابوسنامه حاصل بیش از ۱۸ سال تجربه حرفه ای و بین المللی این هنرمند است که در این کارگاه فشرده، این تجربیات را با هنرجویان به اشتراک می گذارد.

کارگاه بازیگری وحید رهبانی از چهارم مهر، در دوازده جلسه چهار ساعته به مدت سه هفته، روزهای شنبه تا سه شنبه در مدرسه تئاتر سه نقطه برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به نشانی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، واقع در میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خیابان کبکانیان، نبش کوچه مرتضی زاده مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 88952440 تماس بگیرند.

انتهای پیام/