به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو؛ "خانه دو طبقه" نوشته کرامت رودساز و "داستان‌های مترو" نوشته نغمه فراهانی؛ عناوین آثاری هستند که پخش آنها از فردا در رادیو نمایش آغاز می‌شود.

"خانه دوطبقه" به کارگردانی اکبر زنجان‌پور، داستان زوج جوانی است که خانه مجللی را با قیمت بسیار پایین خریداری می‌کنند. علت قیمت پایین خانه، وجود مستأجر کهنسالی است که در طبقه بالای ساختمان زندگی می‌کند و همسایگی با این خانم پیر مشکلات عدیده‌ای را برای این زوج جوان ایجاد می‌کند. در این نمایش رادیویی بهناز بستان دوست، نورالدین جوادیان، سوسن مقصودلو، احمد شمس آصف و بیوک میرزایی به ایفای نقش می‌پردازند.

"خانه دو طبقه" به تهیه کنندگی مهتاب امینی، صدابرداری رضا طاهری و افکت نرگس موسی‌پور، ساعت 8:30 دقیقه از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود.

همچنین نمایش شنیدنی "داستان‌های مترو" به کارگردانی ژاله علو، مجموعه‌ای اپیزودیک است که در آن شخصیت‌های مختلف در مترو با حوادثی روبروی می‌شوند و ناهید مسلمی، رامین پورایمان، مونا صفی، محمدرضا علی،فریبا طاهری، سینا نیکوکار و ماندانا محسنی از جمله بازیگران آن هستند.

"داستان‌های مترو" به تهیه کنندگی شهلا نیساری، صدابرداری علی حاجی‌نوروزی و افکت محمدرضا قبادی‌فر، از روز سه شنبه ساعت 10:30 به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

انتهای پیام/