به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، در این بازدید یک ساعته که با حضور مهندس راحتی مدیر عامل، محمد مهدی خاتمی مشاور هنری و تنی چند از مدیران شرکت توسعه فضاهای فرهنگی انجام شد وزیر از سالن اصلی و سالن های بلک باکس این مجموعه دیدن و در جریان پتانسیل های اجرایی این مرکز قرار گرفتند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه ویژه شهرداری تهران را در بخش سخت افزاری هنر، به ویژه تئاتر بسیار ارزشمند و کار آمد برشمرد و افزود: این توسعه چشمگیر سالن‌های حرفه‌ای تئاتر نظیر این مرکز و پردیس تئاتر تهران کمک بزرگی به رفع نقیصه کمبود سالن تئاتر در تهران نموده و گسترش تئاتر را سبب می شود و ما امیدواریم هر چه زودتر این مراکز فرهنگی و هنری به بهره برداری برسد.

مهندس راحتی نیز به بهره برداری مرکز هنرهای نمایشی صبا و پردیس تئاتر تهران در سال جاری اشاره کرد و افزود: با توجه به ساخت سالن های تئاتر جدید از سوی شهرداری تهران ما در سال های آینده مشکل کمبود سالن تئاتر را در شهر تهران نخواهیم داشت.

پروژه مرکز هنرهای نمایشی صبا در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و زیر بنای حدود 20000 متر مربع در خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملک واقع شده و دارای یک سالن اصلی، سه سالن بلک باکس، فضای روباز اجرای تئاتر، یک سالن تخته حوضی، بخش تجاری، پارکینگ و فضای سبز است.

انتهای پیام/