به گزارش هنرآنلاین ؛ نمایش "خشم شدید فیلیپ هوتس" به نویسندگی ماکس فریش و طراحی و کارگردانی بورژین عبدالرزاقی، کاری از گروه تئاتر اندیشه یکم، که از روز 21 بهمن‌ماه اجرای خود را آغاز کرده به مدت 15شب در تماشاخانه آو به روی صحنه خواهد بود.

در این نمایش آناهیتا محب علی، احسان بیات‌فر، شهروز شبستری، سینا فرید، علی جدیدی، ترانه ولدیان و پریسا منفرد ایفای نقش می‌کنند. همچنین نازنین محب‌علی تهیه‌کننده و احسان بیات‌فر دستیار اول کارگردان این نمایش هستند.

این نمایش هر شب ساعت 18:30 در تماشاخانه آو میزبان تماشاگران خود خواهد بود.

معرفی مدیر روابط عمومی هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی

روح‌اله زندی‌فرد طی حکمی از سوی مجید سرسنگی بعنوان مدیر روابط عمومی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران معرفی شد.

در حکم رئیس هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران آمده است: "نظر به تجارب، شایستگی و تخصص جنابعالی در حوزه روابط عمومی، به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. از آنجا که حوزه روابط عمومی از مهمترین و موثرترین بخش‌های جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی محسوب می‌شود، انتظار آن می‌رود تا با تعامل لازم با دبیرخانه جشنواره و بهره‌مندی از نظر اساتید و متخصصان این حوزه، زمینه ی لازم برای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی فراهم گردد. امید است در پناه حضرت حق و نیز در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید." هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران 26 اردبیهشت ماه به دبیری امیر مرسلی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/