به گزارش هنرآنلاین ؛ این برنامه با هفته‌ای یک نشست در حضور نویسندگان، هنرمندان و مخاطبان فرهنگی به بحث و بررسی پیرامون موضوعات فرهنگی پرداخت.

در این نشست‌ها برنامه‌هایی همچون؛ داستان‌خوانی و نمایشنامه‌خوانی اجرا شد و نویسندگانی چون ساسان پارسی، علیرضا روشن، افشین لیاقت و رضا فکری به ترتیب داستان‌هایی از کتاب‌های خود با عنوان‌های سکوت ارغوانی، مجموعه داستان ما، نامه‌هایی به آدرس خودم و چیزی را به هم نریز را برای مخاطبان خواندند و سپس به گفت‌وگو با مخاطبان پرداختند.

همچنین نشست پایانی سال 92 که روز سه‌شنبه بیستم اسفندماه برگزار شد، به خوانش نمایشنامه تصور مجسم، نوشته محمود ناظری و با کارگردانی ساسان پارسی و نقش‌خوانی محسن میرزاخانی، سمیرا حسینی و آرتمیس دشتی و همراهی گروه موسیقی اختصاص داشت.

سلسله برنامه‌های عصر فرهنگی کافه مکس با انگیزه ایجاد فضای فرهنگی و با هدف فراهم کردن بستری برای حضور و گفت‌وگوی دو طرفه میان نویسندگان، شاعران و هنرمندان با مخاطبان از سوی مسئولان کافه مکس برنامه‌ریزی و اجرا شد و بر آن است تا در سال آینده علاوه بر نویسندگان و هنرمندان، حضور شاعران را نیز شاهد باشد و بخشی از نشست‌های خود را به شعرخوانی و بررسی شعر معاصر و فرصت‌ها و کاستی‌های آن اختصاص دهد.

گفتنی است علاقه‌مندان به حضور در این برنامه‌ها می‌توانند با شماره تلفن‌های 22775726 یا 22540713 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/32/