به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، نمایش کمدی "شمعدانی‌ها" به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و به تهیه‌کنندگی پیمان پژوهنده در تالار حافظ اجرا می‌شود. این نمایش که در خصوص مهاجرت است، به داستان مهاجرت خانواده‌ای می‌پردازد که در حین مهاجرت اتفاقاتی برای آنها می‌افتد و مسیر زندگی آنها تغییر می‌یابد.

همچنین ایوب آقاخانی، سرپرست گروه تئاتر "پوشه"، از تصمیم گروه برای اختصاص 50 درصد از درآمد دو روز نخست اجرای نمایش "شمعدانی‌ها" به کودکان سرطانی زیر پوشش بنیاد دهش‌پور خبر داد.

آقاخانی، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: گروه تئاتر پوشه در نظر دارد 50 درصد از عواید حاصل از فروش دو روز نخست نمایش کمدی "شمعدانی‌ها" طی روزهای دوشنبه 21 و سه‌شنبه 22 بهمن را به بنیاد خیریه دهش‌پور و کودکان سرطانی تحت حمایت این بنیاد تقدیم کند.

‌نمایش "شمعدانی‌ها" دومین کمدی کارنامه این گروه به شمار می‌رود که از 21 بهمن تا دهه سوم اسفند هر روز ساعت 19:30 در تالار حافظ روی صحنه خواهد رفت.

حمیدرضا نعیمی، آناهیتا همتی، علی میلانی، مرضیه صدرایی، وحید نفر، محسن رستگار، کیوان خانبگی به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی روی صحنه می‌روند. وحید نفر نقش مادر بزرگ آلزایمری خانواده شمعدانی را بر عهده دارد!

عوامل فنی این نمایش برعهده اعضای همیشگی گروه تئاتر پوشه است. طراح نور: کیوان معتمدی، چهره پرداز: الهام صالحی، طراح چهره‌ پرداز: الهام صالحی، گرافیک: ارسلان آقاخانی، صحنه و لباس: لادن کنعانی، گروه کارگردانی: ساناز قراملکی، هلن بهرامی و علی بهرامی آقاخانی را در اجرای نمایش «شمعدانی‌ها» بر عهده دارند.

علاقه‌مندان به تهیه بلیت‌های این نمایش می‌توانند برای خرید به سایت اینترنتی www.tiwall.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/