به گزارش هنرآنلاین ؛ زهرا صبری درباره این اجرای نمایش "دوستت دارم با صدای آهسته" نوشته چیستا یثربی گفت: این اثر نمایشی را پیش از این در سال 82 در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه بردیم و ژاله صامتی برای بازی در این نمایش جایزه ویژه بازیگری تئاتر فجر را دریافت کرد.

وی ادامه داد: در نمایش "دوستت دارم با صدای آهسته" ژاله صامتی، ایرج سنجری و داریوش فائزی به ایفای نقش می‌پردازند. این نمایش کاری از گروه تئاتر "73" است که از ورودی‌های سال73 دانشگاه تشکیل شده است.

صبری درباره دلیل اجرای عمومی این نمایش به صورت همت عالی توضیح داد: ژاله صامتی در گفتگویی با من از فردی بیمار که در شهرستان زندگی می‌کند و دو کلیه خود را از دست داده و دیالیز می شود، صحبت کرد. این فرد برای پیوند کلیه نیازمند 15تا20 میلیون تومان هزینه است.

وی افزود: تماسی با چیستا یثربی نوبسنده نمایشنامه برای گرفتن مجوز اجرای مجدد داشتم که یثربی وقتی فهمید که قرار است این کار خیریه باشد، پذیرفت.

کارگردان نمایش‌های "تا یک بشمار" و "زمین و چرخ" همچنین اظهار امیدواری کرد تا اجرای عمومی "دوستت دارم با صدای آهسته" به صورت همت عالی بتواند از بیمار دیالیزی مدنظر حمایت کند.

انتهای پیام/32/