به گزارش هنرآنلاین ، در بخش صحنه‌ای جشنواره نمایش هایی از کشورهای ایتالیا، آلمان، پرتغال، هلند، اسپانیا حضور دارند و یک نمایش مشترک از ایران و ایتالیا نیز در این بخش به اجرا در خواهد آمد.

نمایش‌های "کیش کیش" به کارگردانی دانیل گل از کشور ایتالیا، "آسمان و دریا" به کارگردانی سایبراند واندر ورف از کشور آلمان، "دم ربرتو" به کارگردانی مانوئل والبم از کشور پرتغال، "جوجه اردک زشت" به کارگردانی آنا میلکا از کشور هلند، "آمونا" به کارگردانی جالین سانز و فرناندز پاتیو از کشور اسپانیا، و نمایش "ماه پیشونی" به کارگردانی آرش عباسی محصول مشترک ایران و ایتالیا در این بخش اجرا خواهند شد.

در بخش خیابانی و محیطی نیز یک نمایش از کشور پرتغال و یک نمایش به عنوان محصول مشترک ایران و مالزی اجرا خواهد شد. نمایش "ماه افسانه‌ای" به کارگردانی حامد زحمت کش محصول مشترک ایران و مالزی و نمایش "ایتک" به کارگردانی مانوئل والبم از کشور پرتغال در این بخش معرفی شده اند.

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از تاریخ 24 تا 30 مهرماه در این شهر برگزار می شود.

انتهای پیام/54/53