به گزارش هنرآنلاین، تاکنون هنرمندانی چون هانیه توسلی، رضا گوران، همایون غنی زاده، رویا نونهالی، ابراهیم پشت کوهی، سینا نورایی، سعید سهیلی، یاسر خاسب، منوچهر اکبرلو و ... از این اثر نمایشی دیدن کردند.

نمایش پسران آفتاب نوشته کمدین مشهور آمریکایی نیل سایمون است که این روزها به کارگردانی سیامک صفری در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه رفته است. این نمایش روایت گر داستان دو بازیگر بازنشسته به نام های ویلی کلارک و ال لوییس است که پس از سال ها قهر و دوری از هم به بهانه حضور در یک نمایش تلویزیونی که تاریخچه کمدی در آمریکا را بررسی می کند، دوباره مقابل هم به نقش آفرینی می پردازند.

سیامک صفری، فرزین صابونی، جواد عزتی، بهاره رهنما، صبا گرگین پور و جواد پولادی گروه بازیگران این نمایش کمدی را تشکیل می دهند. این اثر نمایشی که اجرای خود را از روز یکشنبه 16 تیر آغاز کرده است، تا اواسط مرداد ماه از ساعت 21 در سالن اصلی تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

در این کار منوچهر شجاع به عنوان طراح صحنه، ماریا حاجیها به عنوان طراح چهره پردازی حضور دارند. آتوسا قلمفرسایی نیز طراحی لباس نمایش را برعهده دارد. همچنین نورالدین حیدری ماهر به عنوان دستیار کارگردان، مدیر تولید و برنامه ریز و محمد جدیدی در بخش موسیقی فعالیت می کنند.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای تماشای این اثر می توانند برای رزرو بلیط به سایت تئاتر شهر به نشانی www.gishetheater.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/52/53