به گزارش هنرآنلاین، اجرای نمایش "یرما" نوشته "فدریکو گارسیا لورکا" که از اوایل خرداد ماه سال جاری در تماشاخانه استاد سمندریان این مجموعه بروی صحنه رفته است تا 26 تیر ماه تمدید شد.

بر اساس این گزارش با آغاز ماه مبارک رمضان، در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، شروع نمایش "یرما" به کارگردانی دکتر علی رفیعی ساعت 21 خواهد بود.

همچنین نمایشهای "شام با دوستان" به کارگردانی آیدا کیخایی مطابق اعلام قبلی از ساعت 18:30 و "مرد بالشی" به کارگردانی مشترک محمد یعقوبی و آیدا کیخایی در ایام یاد شده با تغییر زمان از ساعت 21 در سالن شماره یک این تماشاخانه به روی صحنه خواهند رفت. این خبر در ادامه می افزاید، با پایان رسیدن اجرای نمایش های یرما، مرد بالشی و شام با دوستان، دو نمایش "نام همه مصلوبان عیسی است" به کارگردانی ایوب آقاخانی و "کابوس‌های خنده‌دار برای شب و چندتایی هم برای روز" به کارگردانی رضا حداد به روی صحنه می‌رود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخبار هنری مجموعه تماشاخانه ایرانشهر می توانند به آدرس www.tamashakhaneh.ir مراجعه و یا برای رزرو بلیط نمایش های یاد شده می توانند از طریق شماره های 88814115، 88814125 و 88814126 با این مجموعه در ارتباط باشند.

انتهای پیام/52/53