هوتن شکیبا در گفتگو با خبرنگار تئاتر هنرآنلاین بیان کرد: علاوه بر ایفای نقش در نمایش "زمان لرزه" کار مهدی صباغی که این روزها در تالار حافظ به روی صحنه است تمرینات دو نمایش دیگر را پیش رو دارم.

شکیبا ادامه داد: شهریور ماه در نمایش "ننه دلاور بیرون پشت در" به کارگردانی سجاد افشاریان ایفای نقش خواهم کرد در این نمایش که در تالار حافظ به روی صحنه می‎رود با صابر ابر همبازی هستم. همچنین نمایش "مترسگ" کار حسن معجونی نیز مرداد ماه در یکی از سالن‎های کانون پرورش فکری کودک و نوجوان اجرا می‌شود.

وی در رابطه با نقش خود در نمایش "زمان لرزه" گفت: در این اثر نمایشی شخصیتی با نام "عبدالله" را بازی می‌کنم که یک پیرمرد است، با وجود تفاوت سنی که نقش با من داشت تمام تلاشم را کردم تا تماشاگران راضی از سالن بیرون روند.

این بازیگر تئاتر عنوان کرد: با توجه به فضای رئالیستی اثر سعی کردم تا نقشی باورپذیر را ارائه دهم زیرا اگر این شخصیت باورپذیر نبود کل اثر ضربه می‌دید، خوشبختانه بازخوردی که از تماشاگران گرفتم بسیار خوب و مثبت بود.

نمایش "زمان لرزه" به کارگردانی مهدی صباغی با ایفای نقش خسرو شهراز، هوتن شکیبا، رویامیرعلمی، شیرین اسماعیلی، مهدی صباغی هر روز ساعت 20 در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/54/53