به گزارش خبرنگار تئاتر هنرآنلاین، برنامه مجله تئاتر امشب 12 تیر با حضور علی منتظری روی آنتن شبکه 4 می‌رود، در این برنامه با حضور این پژوهشگر و مدرس دانشگاه به بررسی درخواست‌ها و مطالبات هنرمندان تئاتر از رئیس جمهور آینده پرداخته می‌شود.

نقد و بررسی نمایش‌های روی صحنه یکی دیگر از بخش‎های این برنامه تصویری تئاتری است که در این بخش نمایش "ترنج" کار تینو صالحی و "زمان لرزه" به کارگردانی مهدی صباغی با حضور کارگردانان این آثار نقد و بررسی می‌شود. همچنین گفتنی است از هفته آینده به علت آغاز ماه مبارک رمضان برنامه مجله تئاتر پخش نخواهد شد.

مجله تخصصی تئاتر یک مجله تصویری است که به صورت هفتگی به مسائل صنفی، حرفه ای و تخصصی این هنر و نقد و بررسی آثار روی صحنه تئاتر می‌پردازد.

نقد حضوری نمایشهای روی صحنه که در آن یک منتقد با حضور در صحنه تئاتر در حال اجرا با تهیه کننده و کارگردان آن نمایش به گفت و گو می نشیند، اطلاع رسانی اخبار حوزه تئاتر در یک گفتگویی دوستانه از زبان چند خبرنگار حوزه تئاتر، اخبار شهرستانها که در آن وضعیت تئاتردر شهرستانها در گفت وگو با هنرمندان و پیشکسوتان تئاتری آن شهر بررسی میشود و اخبار بین الملل تئاتری جهان از جمله بخش های این مجله تصویری است.

همچنین در برنامه مسابقه ای پخش می شود که بخش هایی از یک نمایش یا تئاتر قدیمی پخش و مخاطبان با ارسال پیامک در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

حدود هشتاد درصد عوامل و کسانی که در این برنامه حضور دارند در حوزه تئاتر فعالیت می کنند.

"مجله تخصصی تئاتر" به تهیه کنندگی نیما دهقان کاری از گروه فیلم و نمایش شبکه 4 سیما است این برنامه چهارشنبهها ساعت 23:15 به روی آنتن شبکه 4 می‌رود.

انتهای پیام/54/53