گروه نمایش هنرآنلاین// خلاصه داستان نمایش "رابینسون کروزوئه" به این شرح است: مردی با کشتی تجاری راهی دریا می شود. در راه گرفتار طوفان شده و کشتی سرنگون می شود و تمام سرنشینان آن می میرند و او نیز از جزیره ای سر در می آورد و در آنجا اتفاقاتی برایش به وجود می آید و...

نمایش "رابینسون کروزوئه" برداشتی از رمانی به همین نام نوشته "دنیل دفو" است که توسط حمیدرضا نعیمی نوشته شده و بهرام افشاری، مجید نوروزی، علی حسین‌زاده، احمد محمد‌جواهری و مهرداد خانی در آن به ایفای نقش می پردازند.

ضمنا میلاد نیک آبادی به همراه گلنار اکبری طراحی صحنه این نمایش را بر عهده دارند.

این نمایش با توجه به مساله بحران اقتصادی و نیز تنهایی انسان قصد دارد در فرم اجرایی خود به زبان جدیدی دست یابد. در این نمایش سعی شده از ویژگی‌های بدنی بازیگران استفاده‌های ویژه ای شود و بر این اساس ریتم‌هایی با بدن بازیگران در قالب تکنیک Body Drama اجرا می شود.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به حضور سعید تهرانی آهنگساز، گلناز اکبری طراح لباس، رضا خضرائی طراح نور، نوری الدین حیدری ماهر مدیر تولید، شبنم موتابی دستیار کارگردان و برنامه ریز، یحیی پاکدل طراح پوستر و بروشور، یوسف رستمی مدیر اجرا، هماهنگی و صحنه، فهمیه حکمت اندیش عکاس، فاطمه مولایی دستیار طراح لباس، سعیده محمدزاده منشی صحنه، قاسم غضنفری امور فنی و ساخت دکور و ایلیا شمس به عنوان روابط عمومی اشاره کرد.

گفتنی است، نمایش "رابینسون کروزوئه" از 28 خردادماه ساعت 19:30 در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته است.

انتهای پیام/52/53