حسین مسافرآستانه با اعلام خبر اجرای عمومی نمایش "رستاخیز عشق" به خبرنگار تئاتر هنرآنلاین گفت: چند سال پیشدر مراسم بزرگداشت هشتصدمین سال تولد مولانا نمایش "رستاخیز عشق" را به اجرا رساندیم.

وی درباره این تئاتر گفت: "رستاخیز عشق" نمایشی موسیقایی و با بهره‌گیری از حرکات فرم است، که محمد رحمانیان آن را نوشته است و آهنگسازی آن را سعید ذهنی انجام داده و نادر رجب‌پور به عنوان طراح حرکات موزون با گروه همکاری داشته است.

مسافرآستانه از انجام مذاکراتی برای اجرای عمومی مجدد اثر خبر داد و گفت: با موسسه فرهنگی اکو وارد مذاکرهشده ایم و طی روزهای آینده تکلیف زمان دقیق اجرای عمومی مشخص می‌شود.

براساس این خیز، مدیر تولید، هماهنگی و اجرای این نمایش، محمد حیدری و دستیار کارگردان سعید داخ هستند. طراحی صحنه و لباس را نیز لادن سید کنعانی بر عهده دارد. در گروه بازیگران نمایش نادر رجب‌پور، اصغر فریدی‌ماسوله، سعید داخ، بهزاد جاودان‌فر، محسن گودرزی، علی براتی، بهادر فاضل، عامر مسافر، حمید جوکار، زهره آقالو، رامک فرخجسته، الناز تاریخی، لیدا فتح‌الهی، ندا سیاسی، غزاله سهیلی و نلی ریحانی حضور دارند.

پیش از این نمایش "رستاخیز عشق" در جشنواره‌ای در ترکیه نیز اجرا شده بود و مسافرآستانه آن را در مجموعه فرهنگی هنری آسمان به مدت 10 شب روی صحنه برد. همچنین این نمایش در مقر یونسکو در فرانسه نیز دو شب اجرا شد.

انتهای پیام/52/53