به گزارش هنرآنلاین، "دومینوی الهی" به تهیه کنندگی مهرداد زکی زاده و نویسندگی و کارگردانی مهدی امین لاری در بخش مسابقه بین الملل و تجربه های نو جشنواره فجر به روی صحنه می رود .

در خلاصه داستان شهری است که همیشه اندازه پاها برابر و همه در هر سنی که باشند یک سایز کفش می پوشند که ناگهان تمام پاها بزرگ شده و مردم برای راه چاره نزد پیر شهر می روند ...

شیوا مکی نیان ، سیاوش صفری نژاد ، حسن محمدی ، نوشین سلیمانی ، حمید معدن کن و حسین پذیره (بازیگران) ، مهرداد زکی زاده (مشاور کارگردان و مدیر هنری) ، گیتی بایندر (دراماتورژ) ، احسان ایمانی زاده (طراح صحنه) امین لاری را در این نمایش همراهی می کنند .

موسیقی این نمایش توسط مهدی امین لاری ساخته شده و به صورت زنده اجرا خواهد شد .

همچنین دکتر پریدخت عابدین نژاد طراحی لباس این نمایش را برعهده دارد و مونا گلپایگانی (دستیار طراح لباس) ، مریم افراز و فاطمه سلجوقی (طراحان عروسک و عروسک گردانان) ، زهرا استیری (منشی صحنه) ، رحمان کاظمی (مدیر صحنه) ، آرش جوادی (عکاس) و محمدصادق زرجویان (طراح پوستر و بروشور) نیز در این نمایش حضور دارند .

نمایش "دومینوی الهی" روز پنج شنبه 5 بهمن 91 در دو ساعت 16 و 18 در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرا خواهد شد .

لازم به ذکر است مهدی امین لاری پیش از این نمایش " سمفونی واژه ها " را اردیبهشت ، خرداد و تیر ماه سال جاری در سالن انتظار تالار اصلی تئاتر شهر به روی صحنه برد که با استقبال بسیار خوب تماشاگران مواجه شد .

انتهای پیام/52/53