به گزارش هنرآنلاین، حمیدرضا نعیمی دراماتورژ و یکی از بازیگران نمایش " اسب عصاری" کاری از میلاد نیک آبادی که اینروزها ساعت 18 در تالار مهر حوزه هنری به روی صحنه می رود در باره این نمایش گفت: نمایش اسب عصاری نگاهی تازه و البته دردناک از جنایت های حزب بعث به رهبری صدام حسین در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران و همچنین قومیت مردمان کرد در خاک عراق است.

وی افزود: طرح "انفال" برنامه ای گسترده و یک نسل کشی فجیع علیه مردمان مظلوم کرد و نابودی آنها بود که در خلال آن 182 هزار زن و مرد و کودک به خاک و خون کشیده شدند.

این بازیگر تئاتر اضافه کرد: کاوه مهدوی با نگارش نمایشنامه و میلاد نیک آبادی با کارگردانی آن در وضعیت کنونی جهان امروز و مخصوصا خاورمیانه که درگیر پدیده مذموم جنگ است با انتخابی هوشمندانه مخاطب را نسبت به لایه های پنهان سیاست های جنگ افروزان آگاه کرده که امید است گذشته از مباحث زیبایی شناسانه ی یک اثر تئاتری در مبحث اندیشیدگی نیز مسئولانه گام برداشته باشند.

نعیمی تصریح کرد: نقشی که من در این اثر ایفاگر آن هستم یکی از خیل هزاران قربانی جنگ هشت ساله است که سعی داشته ام با کمک دیگر بازیگران این اثر یعنی آقای مهران امام بخش و سرکار خانم نرگس امینی به دور از شعار زدگی چهره ای جدید از ایرانیان جان برکف در آن دوران سخت را ارائه دهم.

گفتنی است، نمایش اسب عصاری همه روزه به جز شنبه ها راس ساعت 18 در تالار مهر حوزه هنری به روی صحنه می رود و مدت زمان آن نیز 60 دقیقه با بهای بلیط هفت هزار تومان است. همچنین شماره تلفن 09355351830 برای رزرو بلیط این نمایش در نظر گرفته شده و بنا به اعلام امور اطلاع رسانی و روابط عمومی گروه، سازمانها و نهادها نیز می توانند با هماهنگی قبلی اجراهای ویژه از این نمایش برای کارکنان خود در نظر بگیرند.

سایر عواملی که در نمایش اسب عصاری با میلاد نیک آبادی همکاری می کنند عبارتند از: دستیاران کارگردان: جعفر کرمانی و یوسف رستمی، منشی صحنه: شیما شریفی، طراح صحنه: رضا مهدی‌زاده، طراح لباس: حمیدرضا نعیمی، طراح پوستر و بروشور: امیر رجبی، موسیقی: بهنام رحیمی، عکس: فهیمه حکمت اندیش، مشاور اطلاع رسانی و تبلیغات: مصطفی محمودی، امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی: نساء نیکو، ندا تهرانی و لاله محمودی.

انتهای پیام/52/53