به گزارش هنرآنلاین، علی ستوده نیا با اعلام این خبر گفت: خبرنگاران سرویس‌های هنری که در شاخه های تئاتر، تجسمی، موسیقی و مد و لباس و نیز آموزش هنر فعالیت می کنند علاوه بر ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره می‌توانند فایل pdf آثار خود را به صورت اینترنتی برای شرکت در جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: بعد از تماس تعدادی از خبرنگاران و سوالاتی که درباره چگونگی ارسال آثار خود مطرح می کردند تصمیم گرفتیم آثار خبرنگاران را به صورت اینترنتی هم دریافت کنیم.

ستوده نیا با بیان اینکه این تصمیم در راستای سهولت در امر ارسال آثار اتخاذ شده است گفت: علاقه مندان می توانند فایل pdf (برای روزنامه ها و نشریات)، نسخه چاپی (برای سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها) و فایل گزارش رادیویی یا تلویزیونی خود را به آدرس honarvaresane@gmail.com ارسال کنند.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره «هنر و رسانه» با بیان اینکه 30 مهر آخرین مهلت ارسال آثار است از خبرنگاران خواست در مدت زمانی اعلام شده نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند تا نیازی به تمدید این مهلت نباشد.

وی گفت: بنا داریم جشنواره را طبق تقویم زمانی اعلام شده پیش ببریم و از همه خبرنگاران حوزه های هنر می‌خواهیم در این امر با ما همکاری کنند چرا که معتقدیم در واقع جشنواره متعلق به خبرنگاران است.

انتهای پیام/54/53