به گزارش هنرآنلاین، نمایش "ملاقات" داستان فردی را روایت می کند که در روزهای آغازین جنگ جهانی دوم نزد روانشناس می رود.

در این نمایش مهدی حسینی بجستانی در نقش افسر گشتاپو، فرانک حیدریان در نقش آنا فروید، احمد ساعتچیان در نقش زیگموند فروید و شهاب حسینی در نقش غریبه داستان به روی صحنه می روند.

محمود اکبرشاهی مدیر تولید "ملاقات" است و فاطمه عرب کرمانی دستیار اول کارگردان، پدرام تنعمی طراحی پوستر و بروشور، علی رضا ساعتچیان آهنگسازی ومنوچهر شجاع طراحی صحنه این اثر را برعهده دارند.

اریک امانوئل اشمیت نویسنده، نمایش‌نامه‌نویس و فیلسوف فرانسوی است. نوشته‌های او به ۴۳ زبان دنیا منتشر شده و نمایشنامه‌های او در بیش از ۵۰ کشور روی صحنه رفته‌است.چندین جایزه تئاتر مولیر فرانسه، جایزه بهترین مجموعه داستان گنکور، جایزه آکادمی بالزاک همراه بسیاری از جوایز فرانسوی و خارجی از جوایز اهداشده به اشمیت است.

نمایشنامه‌هایی از او نظیر "خرده جنایت‌های زناشویی" و "مهمانسرای دو دنیا" و آثاری از مجموعه داستان "گل‌های معرفت" مانند "میلارپا"، "ابراهیم آقا و گل‌های قرآن"، "اسکار و خانم صورتی" و "سوموکاری که نمی‌توانست تنومند شود" همراه چندین رمان دیگر به فارسی ترجمه شده‌اند.

نمایش "ملاقات" دومین تجربه مشترک حسینی و ساعتچیان است آنها پیش از این هم در نمایش "کرگدن" فرهاد آیئش به عنوان بازیگر باهم همکاری داشتند.

گفتنی است، نمایش "ملاقات" تا تاریخ پنجم آبان ماه همه روزه ساعت 20 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/52/53