به گزارش سرویس بین‌الملل هنرآنلاین، امسال دو فیلم درام "برس به من" ساخته جان هرزفلد و اکشن "طرح فرار" ساخته میکائیل هافستروم با نقش‌آفرینی سیلوستر استالونه، پس از اتمام مراحل فنی روی پرده نقره‌ای می‌رود. همچنین برای سال آینده میلادی نیز، استالونه بازی در فیلم کمدی ورزشی "مسابقه کینه" ساخته پیتر سگال را تمام کرده و بر اساس برنامه‌های اعلام شده این فیلم در کریسمس 2014 میلادی اکران می‌شود. در همین حال پس از قطعی شدن حضور پاتریک هوگز در مقام کارگردان سومین قسمت اکشن ماجراجویانه "بی‌مصرف‌ها"، سیلوستر استالونه به عنوان تهیه‌کننده اصلی این فیلم در حال حاضر مشغول تکمیل فهرست دیگر عوامل سازنده این فیلم است.

دیو کاهان فیلمنامه "بی‌مصرف‌ها3" را بر اساس طرحی از سیلوستر استالونه به رشته تحریر درآورده و بیشتر تصاویر آن قرار است در شهر صوفیه بلغارستان فیلمبرداری شود.

تاکنون علاوه بر حضور خود سیلوستر استالونه، حضور ستارگانی همچون؛ جیسون استتهام، جکی چان، میکی رورک، جت لی، وسلی اسنیپس و دولاف لادگرن در این اکشن ماجراجویانه قطعی شده است.

به نوشته امپایرآنلاین، پس از موفقیت جهانی قسمت‌های اول و دوم "بی‌مصرف‌ها"، استالونه ساخت قسمت سوم این فیلم را با وسواس و دقت بیشتری دنبال می‌کند و امیدوار است "بی‌مصرف‌ها3" موفقیت قسمت‌های قبلی این اکشن ماجراجویانه را تکرار کند.

نخستین قسمت فیلم "بی‌مصرف‌ها" با کارگردانی سیلوستر استالونه در سال 2010 میلادی با بودجه‌ای در حدود 80 میلیون دلار ساخته شد. بی‌مصرف‌ها1 فقط سینماهای آمریکا و کانادا موفق شد 376 میلیون دلار در جهان فروش کند.

"بی‌مصرف‌ها2" نیز در سال 2012 میلادی با کارگردانی سیمون وست و با بودجه‌ای در حدود 92 میلیون دلار ساخته و اکران شد. دومنی قسمت فیلم "بی‌مصرف‌ها" توانست نهایت به فروشی در حدود 385 میلیون دلار در سطح جهان دست پیدا کند.

انتهای پیام/32/