به گزارش هنرآنلاین، بازی‌های یارانه‌ای "مهاجم مقبره"، "مکس پین"، "مورتال کومبت"، "برادران سوپر ماریو"و... از جمله بازی‌هایی هستند که پس موفقیت در بازار جهانی بازی‌های یارانه‌ای، کمپانی‌های فیلمسازی با اقتباس از آنها فیلم‌های سینمایی زیادی را روی پرده بردند و در همین راستا طرفدار بازی "پرنده‌های خشمگین" باید منتظر باشند تا نتیجه همکاری کمپانی ریویو با کمپانی سونی پیکچرز را در سال 2016 میلادی روی پرده سینما تماشا کنند.

بنابر این گزارش، کمپانی روویو قصد دارد انیمیشن سه‌بعدی "پرنده‌های خشمگین" را با همکاری کمپانی سونی پیکچرز برای سال 2016 میلادی آماده پخش در سینمهای جهان بکند.

قائم مقام مدیرعامل کمپانی سونی پیکچرز با ابزار خوشحالی از انتخاب این شرکت برای تولید انیمیشن "پرده‌های خشمگین" گفته که همه استودیوهای سینمایی دوست دارند که بتوانند چنین انمیشینی را بسازند و کمپانی سونی هم به این انتخاب افتخار می‌کند.

هنوز جزییات زیادی از پشت پرده ساخت انیمیشن سینمایی "پرنده‌های خشمگین" منتشر نشده و کسی نمی‌داند که انیمیشن‌سازان خلاق داستان پرنده‌های عصبانی و خوک‌های تیبل را به چه صورت روی پرده خواهند آورد اما پیش‌بینی می‌شود که داستان این انیمیشن بر اساس مجموعه‌ای کارتون‌های کوتاه کمپانی ریویو ساخته شود.

انتهای پیام/32/