به گزارش سرویس بین‌الملل هنرآنلاین، فیلمنامه "مرد آهنی3" (Iron Man3) را درو پیرس بر اساس طرحی از شین بلک به رشته تحریر درآورده و در این قسمت تونی استارک (شخصیت اصلی فیلم) به جنگ گروه خطرناکی می‌رود که می‌خواهند تمام دانشمندان جهان را در صورتی‌که حاضر به همکاری با آنها نباشند از بین می‌برند و در این راه هیچ حد و مرزی را نیز نمی‌شناسند. تونی استارک هم پس از اینکه متوجه می‌شود دنیایی که با زحمت زیادی ساخته توسط این افراد که هویت مشخصی هم ندارند در حال نابودی است به شناسایی و مبارزه با آنها می‌پردازد که...

شین بلک در مقام کارگردان مرد آهنی3"، نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم‌هایی همچون "سلاح مرگبار1و2"، "آخرین پسر پیشاهنگ"، "تیم هیولا"و... را در کارنامه سینمایی خود دارد.

به نوشته هالیوودریپورتر، رابرت دونی حونیور، گای پیرس، ربکا هال، جیانت پلاترو، پائول بتانی، ویلیام سدلر، جیمز بگ دال، استن لی، دال دیکی، تی سیمپ کینس و بن کینگزلی بازیگران سومین قسمت اکشن ماجریاجویانه "مرد آهنی" هستند.

کوین فگ، مدیر اجرایی کمپانی مارول، به عنوان تهیه‌کننده اصلی این فیلم، با بیان اینکه شیوه داستان‌گویی در "مرد آهنی3" با قسمت‌های قبلی این اکشن بسیار متفاوت است، از اکران قطعی این اکشن ماجراجویانه در روز 3 ماه می 2013 میلادی (3 اردیبهشت ماه 92) خبر داده است.

آنونس فیلم "مرد آهنی3" را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

انتهای پیام/