به گزارش هنرآنلاین، محمود مروج در گفت وگو با ایسنا، اظهارکرد: این جشنواره 10 و 11 آبان ماه در البرز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: قبل از شرکت در بخش استانی علاقه مندان باید در بخش کتابخانه‌ای با هم رقابت کنند و برگزیدگان آنها به مرحله استانی راه می‌یابند.

این مسئول ابراز کرد: شرکت در بخش کتابخانه‌ای این مسابقه به دو شکل حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است.

وی ادامه داد: کسانی که می‌خواهند به صورت حضوری در این مسابقه شرکت کنند باید به سایت کانون پرورش فکری البرز مراجعه و از زمان و ساعت دقیق مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز محل سکونت خود مطلع شوند.

این مسئول توضیح داد: علاقه مندان از چهارشنبه 27 مهر، به مدت یک هفته زمان دارند به مراکز مشخص شده مراجعه و در بخش کتابخانه‌ای شرکت کنند.

مروج با اشاره به شرایط شرکت غیر حضوری دراین مسابقه افزود: متقاضیان شرکت غیرحضوری باید لوح فشرده فیلم قصه گویی به همراه مشخصات خود را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه، پنج آبان ماه به واحد کارشناسی فرهنگی اداره کل کانون البرز ارسال کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری‌کودکان و نوجوانان البرز توضیح داد: مدت زمان لوح فشرده نبایدکمتر از 20 دقیقه باشد.

وی افزود: مرحله استانی این جشنواره در پنج بخش مربیان فرهنگی،هنری،ادبی و فراگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، بخش‌آزاد (معلمان ،اساتید ،دانشجویان ،اولیای تربیتی و ...) ، بخش ویژه (پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها )، نوجوانان 14 تا 17 سال و علاقه مندان به قصه گویی از سایر کشورها برگزار می‌شود.

وی درپایان گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 32820909 داخلی 115 واحد کارشناسی فرهنگی، تماس بگیرند.