مهرماه 91

کسری کاکایی عضو خانه عکاسان حوزه هنری کرمانشاه در سی و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس کودک صربستان زیر نظر فدراسیون جهانی هنر عکاسی "فیاپ" با عکسی با عنوان "بی صدا" موفق به کسب مدال طلا شد.

این مسابقه به صورت سالانه در 6 بخش برگزار می‌شود و امسال کسری کاکایی در بخش عکس رنگی با موضوع آزاد موفق به کسب مدال طلای این بخش شد و همزمان 9 اثر دیگر از این هنرمند در بخش‌های آزاد تک رنگ، کودک، زندگی و آزاد رنگی به جشنواره راه پیدا کرد. این جشنواره 24 شهریورماه زیر نظر فدراسیون جهانی عکاسی فیاپ، انجمن عکاسی آمریکا و فتوژورنالیسم، انجمن عکاسی صربستان و انجمن عکاسی یو پی آی برگزار شده که به عکس‌های راه یافته در آن عنوان فیاپ می‌داده می‌شود.

کسری کاکایی تا کنون 5 نمایشگاه انفرادی عکس برگزار کرده و نیز برنده چندین مقام و عنوان کشوری و بین‌المللی جشنواره های مختلف عکاسی شده است.

همچنین عکاس جوان چهارمحال وبختیاری موفق به کسب مدال طلای همین جشنواره شد.

امین پاسی شیرازی، عکاس جوان شهرکرد در این جشنواره با عکس "مرد و کار " در گونه مستند اجتماعی، موفق به کسب مدال طلای جشنواره شد.

این عکاس جوان شهرکرد در مسابقات مختلف داخلی نیز موفق به کسب رتبه های برتر شده بود.و پیش از این نیز در چندین نمایشگاه گروهی عکس در شهرکرد و کشور شرکت داشته است.

جشنواره عکس صربستان هر ساله زیر نظر فدراسیون جهانی عکاسی (فیاپ)، انجمن عکاسی امریکا (PSA) و فدراسیون عکس صربستان (FSS) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ،امین شیرازی عکاسی را به صورت حرفه ای از سال 85 با خانه عکسان حوزه هنری چهارمحال و بختیاری آغاز کرده است و هم اکنون مدیر آژانس عکس "پیکسل" در شهرکرد است.

انتهای پیام/